logo cinnamon yoga

Minu lugu

Tervist väärtustav ja terviklik elustiil on olnud minu elu lahutamatuks osaks.

Joogat hakkasin aga praktiseerima umbes 10 aastat tagasi, spordiklubis. Enne seda tegelesin 16 aastat võistlustasemel rühmvõimlemisega ning olin kogenud, milliseid negatiivseid tulemusi võib anda intensiivne ja mitteteadlik treening.

Vajadus järjepideva joogapraktika, kui keha ja meele tervendaja järele, tekkis aga peale esimese lapse sündi. Tahtsin füüsiliselt liikuda, kuid ka meel vajas puhkust. Sõbranna soovitusel alustasin koduste joogatundidega interneti vahendusel ajal, mil laps magas.

Sellest hetkest mõned aastad edasi liikudes jõudsin soovini hakata ise joogat edasi andma.

2015. aasta septembris läbisin oma esimese Yoga Therapy (Yin jooga) kursuse Brasiilias kogenud õpetajate David Lurey ja Mirjam Wagneri juhendamisel. 2016. aasta märtsis tegin Vinyasa Yoga 200 RYTT joogaõpetajate baaskursuse samade õpetajate juures. Nende läbitud kursustega täitus minu pikaaegne unistus ning täiustus visioon joogaõpetajana. 

Jooga edasi andmine on minu jaoks missioonipõhine ülesanne. Tegemist on väga mitmekülgse keha-meele tööriistaga, mille mõju olen kogenud ise ja näinud ka oma õpilastes. Ma ei kahtle selle efektiivsuses hetkegi. 

Jooga on muidugi ka elustiil, mille sisuks on elada tervislikku ja täisväärtuslikku elu. 

Läbitud kursused:

  • Certified Vitality Coach by Vitality Coaching Academy 2021
    Certification by Amy Gernaat
  • aprill ja november 2019 // Yoga and BioMechanics – 25h
  • märts 2016 // Vinyasa Yoga Teacher Training 200 RYT
  • august-sept 2018 // YIN Advanced Teacher Training 50h
  • september 2015 //  Yoga Therapy Yin Yoga 150RYT  (I part of 300RYT)
Scroll to Top
Scroll to Top